Reklama

Reklama

Anthony Joshua - Władimir Kliczko. Kosmiczne ceny biletów

Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) w przygotowaniach do walki z Anthonym Joshuą (18-0, 18 KO) większą niż zazwyczaj uwagę poświęcił pracy siłowej. Wszystko dlatego, że naprzeciw niego stanie silniejszy fizycznie pięściarz, co w karierze Ukraińca nie zdarzało się prawie nigdy. Bilety na ten pojedynek można kupić tylko na czarnym rynku, ale ceny są kosmiczne.

Kto mógł być silniejszy niż Kliczko? Może Jefferson, może młody Peter z pierwszej walki? Na pewno jednak żaden z nich nie dorównywał atletyzmem Brytyjczykowi. Dlatego też Władimir ostro zasuwa nad muskulaturą i siłą, by móc przeciwstawić się Joshui.

90 tysięcy wejściówek - w dwóch ratach, rozeszło się jak świeże bułeczki. Teraz można odkupić bilety na czarnym rynku. Ostatnio ktoś kupił "wejściówkę" blisko ringu za... ponad 35 tysięcy funtów! Takie jest zainteresowanie tą walką.

Tych dwóch mocarzy spotka się już 29 kwietnia na piłkarskim stadionie Wembley. W stawce będą pasy IBF i WBA wagi ciężkiej. Ten pierwszy należy do Anglika, drugi pozostaje wakujący.

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje