Reklama

Reklama

Anthony Joshua skomentował zmiany w sztabie Tysona Fury'ego

Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) niespodziewanie rozstał się z Benem Davisonem przed lutowym rewanżem z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO). Nowy trenerem Fury'ego został Javan Hill ze słynnego Kronk Gym. Co o tej zmianie myśli wielki brytyjski rywal Tysona, czempion IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthony Joshua (23-1, 21 KO)?

- Jeżeli Fury czuje, że ta zmiana jest dla niego dobra, to musi zaufać instynktowi, bo jedyną osobą w jego teamie, która wchodzi do ringu, jest on sam. Nikt inny się w pewnym momencie nie liczy. Trzeba jednak pamiętać, że sukces Tysona był też sukcesem Bena - powiedział Joshua, rozmawiający nota bene niedawno z Furym o wspólnych sparingach przed konfrontacją ''Króla Cyganów'' z mistrzem świata WBC.

- Nigdy nie myślałem o zmianie trenera, nie słuchałem głosów ludzi, którzy go krytykowali po mojej porażce z Andym Ruizem jr. Rozmawialiśmy natomiast z innymi trenerami, żeby mieć szerszą perspektywę. Kiedy ćwiczę z Robem McCrackenem na tarczy, potrzebujemy kogoś z zewnątrz, żeby ocenił swoim okiem, jakie błędy robię. W krótkim czasie stworzyliśmy drużynę, która pracowała naprawdę dobrze i poprawiliśmy to, co nie działało - dodał AJ, który w kolejnej walce powinien zmierzyć się z Kubratem Pulewem (obowiązkowy pretendent IBF) lub Aleksandrem Usykiem (obowiązkowy pretendent WBO).

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama