Reklama

Reklama

Anthony Joshua: Nie ma miejsca dla frajerów

Anthony Joshua (22-1, 21 KO) zmienia swój wizerunek i pokazuje uliczne oblicze w narastającym konflikcie z Lennoksem Lewisem. Ostatni komentarz AJ'a w mediach społecznościowych wnosi całą sytuację na nowy poziom, pojawiają się aluzje do świata przestępczego i język, którego Joshua dotąd unikał. Czekamy teraz na kolejną ripostę Lewisa.

- Zawsze mówię, jak jest. Klaun jest klaunem i może wytrzeć z twarzy makijaż, ale jego serce pozostanie takie samo. W moim kręgu nie ma miejsca dla frajerów! Tylko gangsterskie g... - stwierdził Joshua, który miał w przeszłości problemy z prawem: w 2011 roku omal nie wylądował w więzieniu po tym, jak w jego samochodzie znaleziono osiem uncji (ok. 225 gramów) marihuany.

Pięściarz został oskarżony o posiadanie z zamiarem sprzedaży, jednak przyznał się do winy i nie trafił za kraty. Musiał natomiast pracować społecznie przez 100 godzin i został objęty dozorem elektronicznym średniego stopnia (tzn. założono mu na kostkę elektroniczną obrożę, którą musiał nosić przez ponad rok).

Dowiedz się więcej na temat: Anthony Joshua | Lennox Lewis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama