Reklama

Reklama

Anthony Joshua: Mam nadzieję, że Parker wróci cały do domu

Zunifikowany mistrz WBA, IBF i IBO Anthony Joshua (20-0 20 KO) który 31 marca zmierzy się z Nowozelandczykiem Josephem Parkerem (24-0 18 KO) nie jest znany z uprawiania tak zwanego "trashtalku" przed swoimi walkami, czemu dał wyraz również na konferencji prasowej.

Obydwaj pięściarze dwa dni temu zaprezentowali się kibicom i mediom na konferencji prasowej w Londynie, obydwie ekipy wymieniały zdania między sobą, ale w spokojny i kulturalny sposób.

Mama Josepha Parkera, Sala, przyznała w rozmowie z Newshub, że muskularny wizerunek Joshuy jest przerażający co przysparza jej nerwów w perspektywie najbliższej walki jej syna.

"AJ" szybko odpowiedział na ten komentarz.

"Będę modlił się, aby Parker po naszym pojedynku wrócił cały i zdrowy do Nowej Zelandii i do swojej rodziny, tyle mogę dla nich zrobić" - podkreślił.

"Miłość matki jest bezwarunkowa, szanuję to, ale obydwaj mamy pracę do wykonania i obydwaj chcemy wygrać, powiedzcie więc jego mamie, żeby się nie martwiła, mam nadzieję, że wróci cały i zdrowy" - zaznaczył Joshua.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL