Reklama

Reklama

Anthony Joshua: Czekam na drugą walkę z Władymirem Kliczką

Anthony Joshua, mistrz świata wagi ciężkiej federacji IBF, WBA i IBO przyznał, że chętnie zmierzyłby się jeszcze raz z Ukraińcem Władymirem Kliczką, którego pokonał w sobotę w Londynie po zaciętym pojedynku. "Jeśli chce rewanżu - nie ma problemu" - zapewnił.

27-letni Brytyjczyk potrzebował 11 rund, by poradzić sobie z 14 lat starszym Ukraińcem na Wembley. Było to jego 19. zwycięstwo z rzędu. Z kolei Kliczko poniósł piątą porażkę w 69. walce.

Rewanżowy pojedynek jest tym bardziej prawdopodobny, że ukraiński pięściarz w kontrakcie zapewnione prawo do rewanżu, ale zapowiedział, że musi zastanowić się, czy chce z niego skorzystać.

- Druga walka byłaby dobrym pomysłem, biorąc pod uwagę, jaki był pojedynek w sobotę. Myślę, że Kliczko będzie chciał zmierzyć się ponownie, bo bokser jest zawsze ostatnią osobą, która się wycofuje. Ale jego sztab, przyszła żona, brat mogą radzić mu inaczej - ocenił Joshua.

Reklama

Dodał również, że nie zamierza naciskać na rywala i spokojnie zaczeka na jego decyzję.

- Mam dla niego największy szacunek na ringu i poza nim. Nie mam nic przeciwko rewanżowi, jeśli tego chce. Wszystko zależy od niego - podkreślił Brytyjczyk.


Dowiedz się więcej na temat: Anthony Joshua | Władimir Kliczko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje