Reklama

Reklama

Andy Ruiz jr: Nie biorę nawet dnia wolnego

Eddy Reynoso - nowy trener Andy'ego Ruiza Jr (33-2, 22 KO), przyblokuje raczej dużą walkę już teraz. On chce spędzić trochę czasu z nowym podopiecznym, lepiej go poznać, stoczyć nieco łatwiejszą walkę - co nie znaczy łatwą, a dopiero potem ruszyć na tych najlepszych.

Na Meksykanina spadła fala krytyki po nieudanym rewanżu z Anthonym Joshuą. Nazwano go leniem, który już na tyle zasycił się pasami i pieniędzmi, że ciężko już będzie go znów zmobilizować do ciężkiej pracy. Ale Reynoso podczas "rozmowy kwalifikacyjnej" postawił Ruizowi jasne i twarde warunki, na które pięściarz się zgodził.

"Nie biorę nawet jednego dnia wolnego" - zapewnia swoich kibiców zmotywowany nowym otoczeniem Ruiz Jr, który zmusza się nawet do biegania, czego podobno nienawidzi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama