Reklama

Reklama

Andrzej Wawrzyk znokautował Fransa Bothę

Andrzej Wawrzyk (29-1, 15 KO) dość niepewnie rozpoczął w walkę z 45-letnim Fransem Bothą (48-11-3, 28 KO), ale zakończył swój występ pięknym nokautem notując drugą wygraną od czasu porażki z Aleksandrem Powietkinem.

Wawrzyk rozpoczął walkę bardzo spięty i praktycznie nie zadawał ciosów w pierwszej rundzie. "Biały Bawół" sporadycznie przeprowadzał ataki, które dawały mu optyczną przewagę, jego ciosy nie dochodziły jednak celu.

W drugiej odsłonie nadal atakował Botha, a Polak rozluźnił się nieco w końcówce i w końcu zaczął trafiać. W ostatniej minucie trzeciej rundy podopieczny Fiodora Łapina nareszcie zaczął trafiać czysto i przeszedł do odważniejszej ofensywy.

Po kolejnym gongu "Guliwer" wyraźnie przejął inicjatywę i kilkakrotnie mocno trafił prawą ręką, nie zrobiło to jednak wrażenia na rywalu.

Reklama

Przełom przyniosła runda piąta - Wawrzyk trafił lewym prostym, poprawił prawym krzyżowym i "Biały Bawół" wylądował ciężko na deskach. Przeciwnik był mocno zamroczony i został poddany przez swój narożnik.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje