Reklama

Reklama

Andrzej Gołota - Przemysław Saleta NA ŻYWO

Trwa Polsat Boxing Night. W walce wieczoru gali w Ergo Arenie Andrzej Gołota walczy z Przemysławem Saletą. Zapraszamy na relację na żywo z tego pojedynku w INTERIA.PL!

Aby dołączyć do relacji wystarczy kliknąć ten link: POLSAT BOXING NIGHT NA ŻYWO

Reklama

Główni bohaterowie Polsat Boxing Night mają po 45 lat. Pisali historię boksu zawodowego w Polsce. Gołota przed laty bił się ze ścisłą czołówką wagi ciężkiej, czterokrotnie rywalizując o mistrzostwo świata królewskiej kategorii wagowej.

Saleta równie popularny co Gołota nigdy nie był, ale jemu również nie można odmówić imponującej kariery. Najpierw odnosił wielkie sukcesy w kick-boxingu, a następnie z powodzeniem kontynuował karierę jako niezłej klasy bokser, zdobywając m.in. tytuł mistrza Europy wagi ciężiej.

Dla Salety walka z Gołotą jest pożegnaniem z zawodowym ringiem. "Endrju" podobnej deklaracji nie złożył. Chce zobaczyć na co go jeszcze stać i swoje plany uzależnia od wyniku pojedynku w Ergo Arenie.

Podczas piątkowej ceremonii ważenia cięższy o kilka kilogramów okazał się Gołota, który wniósł na wagę 110,1 kg. Saleta ważył 104,9 kg. Zobacz zdjęcia z ważenia przed Polsat Boxing Night

POLSAT BOXING NIGHT NA ŻYWO

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Gołota | Przemysław Saleta | Polsat Boxing Night

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama