Reklama

Reklama

Andrzej Gmitruk pod wrażeniem formy Artura Szpilki

Rutynowany szkoleniowiec Andrzej Gmitruk niedawno został trenerem Artura Szpilki i już bardzo wysoko ocenia dyspozycję byłego pretendenta do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej. - Jest lepiej niż dobrze, jest rewelacyjnie - napisał były opiekun Tomasza Adamka na Instagramie.

28-letni Szpilka, po dwóch nokautach, przygotowuje się do powrotu na ring w Warszawie. Pięściarz, który ostatni pojedynek wygrał w sierpniu 2015 roku, będzie jednym z głównych aktorów "Narodowej Gali Boksu". Impreza odbędzie się 25 maja na stołecznym stadionie PGE Narodowy.

Nie tylko bolesne porażki, ale także przewlekłe problemy z lewą ręką sprawiły, że kariera "Szpili" zawisła na włosku. Sam zawodnik podjął nawet poważne rozmowy z właścicielami federacji mieszanych sztuk walki KSW, ale w końcu doszedł do wniosku, że na ringu zawodowym nie powiedział ostatniego słowa. Pięściarz z Wieliczki ciągle ma ambicje i dał sobie szansę, by jeszcze spróbować je zrealizować.

Reklama

Obecność na sali treningowej Szpilki, a także innego z nowych podopiecznych Izu Ugonoha oraz wracającego pod skrzydła trenera Macieja Sulęckiego, tchnęły nowe życie w Andrzeja Gmitruka, który zaczął szturmować portale społecznościowe. W hurtowej ilości pojawiają się materiały wideo z zajęć oraz tematyczne wypowiedzi pełnego wigoru szkoleniowca.

Gmitruk postanowił publicznie w bardzo ciepłych słowach ocenić przebieg przygotowań w wykonaniu Szpilki. - Jest lepiej niż dobrze, jest rewelacyjnie. Ciężka praca przynosi spodziewane efekty - ogłosił opiekun zawodnika grupy Sferis KnockOut Promotions.

Wkrótce Szpilka pozna nazwisko przeciwnika, z którym zmierzy się na PGE Narodowym. Według nieoficjalnych informacji, nie będzie to bardzo wymagający rywal, ani zawodnik, który dysponuje mocnym ciosem.

AG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje