Reklama

Reklama

Andrade podziękował Sulęckiemu i polskim fanom

Pomiędzy Demetriusem Andrade (28-0, 17 KO) i Maciejem Sulęckim (28-2, 11 KO) było trochę zgrzytów przed ich sobotnią walką, ale teraz obaj panowie wypowiadają się o sobie z szacunkiem.

Podczas promocji walki Sulęcki nie ukrywał, że nie lubi Amerykanina i jego stylu bycia. "Boo Boo" natomiast między innymi naśmiewał się z tego, w jaki sposób "Striczu" mówi po angielsku.

Po walce Amerykanin zdecydował się oficjalnie podziękować Sulęckiemu i polskim fanom.

"Koniec końców mam szacunek do każdego, kto kładzie swoje życie na szali wchodząc do ringu. Dziękuję Maciejowi Sulęckiemu za wyzwanie i życzę wszystkiego najlepszego w przyszłości. Dziękuję też wszystkim polskim fanom boksu za kibicowanie nam podczas walki" - napisał w mediach społecznościowych mistrz WBO wagi średniej.

Reklama

W ostatnią sobotę Andrade nie dał Sulęckiemu żadnych szans i wygrał bardzo wysoko na kartach sędziów po 12. rundach rywalizacji.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy