Reklama

Reklama

Amir Khan: Jestem najlepszą opcją dla Mayweathera

​Amir Khan nie ma wątpliwości, że to on jest najlepszą opcją na kolejną walkę dla Floyda Mayweathera. - Wiele razy udowodniłem, że zasługuję na szansę - powiedział Khan.

W rozmowie z World Boxing News, Amir Khan nie ukrywał, że ma nadzieję skrzyżować rękawice z uważanym za najlepszego pięściarza na świecie Floydem Mayweatherem Juniorem.

Reklama

- Floyd podejmie decyzję sam, ale ja już niejeden raz udowodniłem, że zasłużyłem na to, by spotkać się z nim w ringu. Nie mogłem uwierzyć, jak słabo zaprezentował się w ringu z Floydem Manny Pacquiao. Ja sprawiłbym Mayweatherowi znacznie większe problemy - powiedział brytyjski pięściarz.

- Jeśli dostanę szansę walki z Floydem, będę od niego większy i silniejszy. On ma problemy z takimi zawodnikami. Spośród wszystkich pięściarzy na świecie, ja byłbym największym wyzwaniem dla Mayweathera - dodał Khan.

Sam Floyd ujawnił ostatnio, że na walce z Manny’m Pacquiao zarobił aż 275 mln dolarów. Mayweather powiedział także, że jako swoich kolejnych rywali rozważa Andre Berto lub Karima Mayfielda.

- Dlaczego miałbym się z nimi nie zmierzyć? Skoro Pacquiao mógł się bić z Algierim, to ja mogę walczyć z Berto lub Mayfieldem - powiedział.

Dowiedz się więcej na temat: Amir Khan | Manny Pacquiao

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje