Reklama

Reklama

Adonis Stevenson prowokuje Andrzeja Fonfarę, który odpowiada

Adonis Stevenson prowokuje, Andrzej Fonfara odpowiada. Jest bardzo prawdopodobne, że obaj bokserzy ponownie staną naprzeciw siebie w ringu.

Nie jest żadną tajemnicą, że wobec fiaska negocjacji w sprawie walki Stevensona (27-1, 22 KO) z Siergiejem Kowalowem o wszystkie pasy wagi półciężkiej, najlepszym dostępnym rywalem dla "Supermana" jest w tej chwili Fonfara (28-3, 16 KO). Rewanż nabiera więc coraz bardziej realnych kształtów, tymczasem Kanadyjczyk na jednym z portali społecznościowych zaczął prowokować "Polskiego Księcia".

Obaj panowie zmierzyli się z sobą 21 miesięcy temu. Początek wyglądał marnie dla naszego rodaka, bo szybko zapoznał się z deskami, potem było drugie liczenie... Ale niespodziewanie od połowy pojedynku to Andrzej przejął kontrolę i nawet posłał czempiona na matę ringu w Montrealu. Pościg okazał się spóźniony i przegrał na punkty, jednak zyskał sympatię kibiców oraz specjalistów.

Reklama

Od tego czasu Fonfara odprawił Doudou Ngumbu (na punkty), Julio Cesara Chaveza juniora (TKO 9), a także Nathana Cleverly'ego (na punkty). Z kolei Stevenson bronił tytułu przeciwko Dmitrijowi Suchockiemu (KO 5), Sakio Bice (na punkty) i Tommy'emu Karpency'emu (TKO 3). Czy ich drogi znów się skrzyżują?

Póki co Kanadyjczyk umieścił zdjęcie, z podpisem "Andrzej Fonfara, pamiętaj, by zawsze kłaniać się mistrzowi".

Polak szybko ripostował - "Zgadza się, jesteś mistrzem, lecz twój czas się kończy. Idę po ciebie".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy