Reklama

Reklama

Adamek: Przemówię pięściami

Tomasz Adamek i Steve Cunningham wzięli udział w Paradzie Pułaskiego w Nowym Jorku. 11 grudnia Polak będzie starał się odebrać rywalowi pas mistrza świata.

Podczas uroczystości Adamek nie próbował toczyć z Cunninghamem wojny na słowa. "Ja przemówię na ringu. Moimi pięściami" - zaznacza nasz pięściarz w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

"Nigdy nie przekrzykuje się z rywalami. Zresztą Steve też jest spokojnym człowiekiem. Znaliśmy się już wcześniej, bo trenowaliśmy w Polsce przed jego walką z Krzyśkiem Włodarczykiem. Wiemy, czego możemy się po sobie spodziewać" - dodaje Adamek.

Jak przebiegają przygotowania Polaka do walki? "Właśnie zwiększam intensywność treningów. Ćwiczę już dwa razy dziennie. Biegam, walczę z cieniem" - wyjaśnia Adamek.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama