Reklama

Reklama

Adamek - Molina. Eric Molina: Jestem dumny, chcę być inspiracją

​Eric Molina w sobotę pokonał Tomasza Adamka, a od poniedziałku wrócił do pracy. Amerykanin jest nauczycielem w szkole specjalnej. "Jestem dumny ze zwycięstwa, bo chcę być inspiracją dla dzieciaków" - powiedział 33-letni pięściarz.

Molina w sobotę w walce wieczoru gali Polsat Boxing Night znokautował Tomasza Adamka w dziesiątej rundzie. Amerykanin udzielił lekcji boksu "Góralowi", a od poniedziałku wrócił do pracy, aby prowadzić lekcje dla swoich podopiecznych w szkole specjalnej.

"Nigdy jeszcze nie czułem się tak dobrze idąc do pracy. Normalnie pracuję od poniedziałku, więc nie było zbyt wiele czasu, żeby uczcić sukces" - powiedział Molina w rozmowie z amerykańskimi mediami.

"Jestem dumny ze zwycięstwa, bo chcę być inspiracją dla dzieciaków ze szkoły. Kilku uczniów oglądało moją walkę z Adamkiem, dostałem też gratulacje od innych nauczycieli" - przyznał Amerykanin.

Reklama

Mający meksykańskie korzenie Molina przegrywał pojedynek z Polakiem na kartach punktowych, ale w dziesiątej rundzie potężnym prawym na szczękę znokautował "Górala". Adamek tuż po zakończeniu pojedynku poinformował, że definitywnie kończy karierę.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy