Reklama

Reklama

Adamek-Molina. Bloodworth: To był najgorszy czas Adamka

- Moim zdaniem gdyby Tomek miał takie same przygotowania jak miał teraz, pokonałby Artura Szpilkę - twierdzi trener naszego boksera Roger Bloodworth.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Adamek (50-4, 30 KO) w sobotni wieczór w Tauron Arenie Kraków zmierzy się z Ericem Moliną (24-3, 18 KO).

Trener Bloodworth wraca jeszcze do przegranej walki Adamka ze Szpilką półtora roku temu. - Ja sam widzę różnicę pomiędzy tamtymi treningami, a teraźniejszymi - nie ukrywa Bloodworth.

- To był najlepszy czas dla Szpilki i zarazem najgorszy Adamka. Tak to wyglądało z mojej perspektywy - podkreślił szkoleniowiec.

Reklama

- Nie chcę mówić nic przeciwko Arturowi. Był tamtego wieczoru lepszy i wygrał zasłużenie, jednak Tomek to w tej chwili zupełnie inny zawodnik - kontynuował amerykański trener, wracając do pkonfrontacji "Górala" ze "Szpilą".

- Na pewno jest dużo lepiej niż poprzednio. Dla nas to drugi wspólny obóz przy współpracy z Jakubem Chyckim. Powiem wam, że przez lata współpracowałem z wieloma trenerami od przygotowania fizycznego i to jest jeden z najlepszych, o ile w ogóle nie najlepszy specjalista w swoim fachu, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Aspekt przygotowania fizycznego oddałem w jego ręce i nie ingeruję nawet w te sprawy - powiedział Bloodworth.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama