Reklama

Reklama

Adamek - Molina. Adamek po ważeniu: Serce pokażę w ringu

​Tomasz Adamek wczoraj na wadze okazał się nieco lżejszy od Erika Moliny, ale dzisiaj w ringu zamierza zdominować rywala. - Spojrzeliśmy sobie w oczy, ale po oczach nie można nikogo oceniać. Serce pokazujesz w ringu - mówi Interii "Góral" na godziny przed walką z Amerykaninem.

Tomasz Adamek już dzisiaj na gali Polsat Boxing Night staje przed ogromnym wyzwaniem. 39-letni weteran z Polski zmierzy się z groźnym i głodnym sukcesu Erikiem Moliną.

"Góral" z Gilowic po ważeniu, które odbyło się wczoraj w Tauron Arenie, znalazł chwilę czasu, aby porozmawiać z dziennikarzami Interii. Polak emanował pewnością siebie i spokojem.

- Przed walką zawsze musi być spokój, relaks, spacer, trzeba troszkę zjeść i myśleć o pojedynku, układać sobie go w głowie - przyznał Adamek.

Reklama

Były mistrz świata wagi półciężkiej i cruiser na wadze był nieco lżejszy od przeciwnika. "Góral" ważył 101,4 kg, a jego rywal 105,1 kg. Tuż po ważeniu pięściarze mieli okazję spojrzeć sobie w oczy.

- Po oczach nie można nikogo oceniać. Serce pokazujesz w ringu. Uderza pierwszy gong i trzeba pokazać atuty. Molina to też jest wielki wojownik - podkreślił Polak.

Początek gali Polsat Boxing Night dzisiaj o godzinie 18.30. Transmisja w systemie PPV w Polsacie rozpocznie się punktualnie o godzinie 18.

Z Krakowa Bartosz Barnaś i Łukasz Szpyrka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje