Reklama

Reklama

Adamek i Głażewski na liście "przekrętów" 2012 roku

Największa i najpopularniejsza witryna na świecie o tematyce bokserskiej - Boxingscene.com, podsumowała miniony rok. Tym razem ogłoszono listę ośmiu największych "przekrętów" na zawodowym ringu.

W zestawieniu znalazło się dwóch Polaków - Tomasz Adamek (48-2, 29 KO) jako ten, który nie zasłużył na wygraną w rewanżu ze Steve'em Cunninghamem, a także Paweł Głażewski (19-1, 5 KO), oszukany w walce z Royem Jonesem Juniorem.
 
"Głażewski po ostatnim gongu zasłużył na zwycięstwo w każdym zakątku świata, a już tym bardziej we własnym kraju" - napisano o popisie Głażewskiego, który przecież o walce ze słynnym rywalem dowiedział się na niespełna dwa tygodnie przed występem. Zastąpił wówczas aresztowanego Dawida Kosteckiego.
 
"Adamek dostał świąteczny prezent trzy dni wcześniej" - skomentowano z kolei werdykt sędziów 2:1 na korzyść Adamka w starciu z Cunninghamem.

Reklama

Tak wygląda pełna lista:

Timothy Bradley (punkty, 12 rund) Manny Pacquiao
Tavoris Cloud (punkty, 12 rund) Gabriel Campillo
Aleksander Powietkin (punkty, 12 rund) Marco Huck
James Kirkland (dyskwalifikacja, 10 rund) Carlos Molina
Brandon Rios (punkty, 12 rund) Richard Abril
Roy Jones Jr (punkty, 10 rund) Paweł Głażewski
Marco Huck (punkty, 12 rund) Firat Arslan
Koki Kameda (punkty, 12 rund) Hugo Ruiz
Tomasz Adamek (punkty, 12 rund) Steve Cunningham

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy