Reklama

Reklama

Adamek - Haumono. Adam Balski stracił rywala z powodu spraw rodzinnych

Adam Balski, utalentowany pięściarz kategorii junior ciężkiej, stracił rywala na galę PBN VII "Nowe Rozdanie", która odbędzie się 24 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. Namibijczyka Vikapitę Meroro miały zatrzymać sprawy rodzinne.

"Vikapita Meroro z powodu spraw rodzinnych wypada z gali Polsat Boxing Night. Nazwisko nowego rywala Adama Balskiego ogłosimy w najbliższych godzinach!" - tej treści komunikat pojawił się na Twitterze organizatora, firmy MB Promotions.

Pochodzący z Namibii 32-letni Meroro (28-6, 14 KO) miał być poważnym sprawdzianem dla 26-letniego Balskiego, który uchodzi za spory talent. Atutami ciemnoskórego pięściarza jest doświadczenie oraz celny i mocno cios, a na liście rywali ma wiele znanych nazwisk.

Jednak niewykluczone, że zastępstwo będzie jeszcze lepsze, o czym enigmatycznie napisał będący bardzo blisko gali Maciej Miszkiń, komentator boksu, a do niedawna solidny pięściarz. "Czuję, że zastępstwo zdecydowanie ciekawsze niż pierwsza wersja. Pod wieloma względami!" - skomentował Miszkiń.

Reklama

Balski ma stoczyć walkę na dystansie 8 rund. W walce wieczoru Tomasz Adamek zmierzy się z Australijczykiem Solomonem Haumono.

AG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje