Reklama

Reklama

54-letni Oliver McCall nie daje za wygraną

Oliver McCall (58-14, 37 KO) wciąż nie daje za wygraną i nadal pozytywnie zapatruje się na zaproszenia do wejścia między liny, jakie dostaje od promotorów czy menadżerów. 20 lipca "Atomic Bull" ma stoczyć kolejny zawodowy pojedynek.

54-letni Amerykanin podczas gali w Midland miałby powalczyć z Ronaldem Bacą (9-4-4, 3 KO), młodszym od weterana o 22 lata. Zobaczymy, czy do tej batalii rzeczywiście dojdzie, gdyż McCall miał już w tym roku jedną zaplanowaną walkę, której serwis BoxRec finalnie jednak nie odnotował, choć jeszcze na dzień przed galą informacje o pojedynku "Atomowego Byka" były widoczne. Możemy więc to interpretować tak, że do potyczki ostatecznie nie doszło.

Jeśli chodzi o McCalla, to w mediach nie brakuje opinii o wieloletnich problemach Amerykanina z uzależnieniami, co miałoby pchać 54-latka ku kolejnym pojedynkom mimo bardzo zaawansowanego jak na boksera wieku. O byłym mistrzu świata wagi ciężkiej głośno zrobiło się w ubiegłym roku, kiedy to po oficjalnym ważeniu zniknął i nie zmierzył się następnego dnia z Terrellem Jamalem Woodsem.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama