Reklama

Reklama

Wypadek Izabeli Marcisz podczas treningu

Izabela Marcisz, wielka nadzieja polskich biegów narciarskich, uległa wypadkowi w czasie piątkowego treningu na nartorolkach. Jak powiedział cytowany przez sport.pl prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner, sportsmenka "ma m.in. powybijane zęby".

Wypadek miał miejsce w piątek, w Szczyrbskim Jeziorze na Słowacji, gdzie Izabela Marcisz przebywała z innymi biegaczkami na zgrupowaniu kadry. O zdarzeniu poinformował prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner, dodając, że powrót zawodniczki do zdrowia może potrwać dłuższy okres.

Izabela Marcisz do zdrowia może wracać nawet kilka miesięcy

"Iza miała wypadek podczas piątkowego treningu na nartorolkach, zapętliła się przy odepchnięciu kijami, to ją zablokowało i poleciała na twarz. Z tego, co słyszałem, ma między innymi powybijane zęby i jej powrót do zdrowia może zająć nawet parę miesięcy. Być może nie oznacza to dla niej końca sezonu i myślę, że zobaczymy ją na igrzyskach w Pekinie, ale strata, jaką wywoła ten upadek, w znacznym stopniu odbije się na jej formie i rozwoju - powiedział Tajner.

Reklama

Dwudziestojednoletnia zawodniczka została przetransportowana do Polski i w poniedziałek ma przejść operację.

Czytaj więcej w serwisie polsatsport.pl!

AŁ, Polsat Sport

Dowiedz się więcej na temat: Izabela Marcisz | biegi narciarskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje