Reklama

Reklama

W czwarte i piątek finał "Biegu na igrzyska"

W czwartek 18 marca i w piątek 19 marca na trasach narciarskich Wisły-Kubalonki odbędą się finałowe zawody Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich "Bieg na igrzyska".

Podczas VII i VIII zawodów młodzi biegacze narciarscy rywalizować będą w kategoriach: juniorzy C (grupy wiekowe dziewcząt i chłopców 1994 - 95), juniorzy D (grupy wiekowe dziewcząt i chłopców 1996 - 97) oraz juniorzy E (grupy wiekowe dziewcząt i chłopców 1998 i młodsi).

Program zawodów :

czwartek 18 marca 2010 Wisła-Kubalonka - biegi techniką klasyczną

10.00 - 3 km - junior C

10.30 - 3 km - juniorka C

11.00 - 2,5 km - junior D

11.30 - 2,5 km - juniorka D

12.00 - 2 km - junior E

12.30 - 2 km - juniorka E

Reklama

piątek 19 marca 2010 - Wisła-Kubalonka - biegi techniką dowolną

10.00 - 5 km - junior C

10.30 - 5 km - juniorka C

11.00 - 3 km - junior D

11.30 - 3 km - juniorka D

12.00 - 2,5 km - junior E

12.30 - 2,5 km - juniorka E

W piątych i szóstych zawodach, które rozegrane zostały 5 i 6 marca w Tomaszowie Lubelskim, udział wzięło 200 zawodników z 19 klubów w całej Polsce. Po sześciu biegach w generalnej klasyfikacji drużynowej prowadzą zawodnicy MULKS Tomaszów Lubelski, którzy zgromadzili 5687 punktów. Na drugim miejscu jest UMKS Marklowice z 3854 punktami. Trzecie miejsce zajmuje MKS Halicz Ustrzyki Dolne z 3336 punktami.

Klasyfikacja generalna juniorów C po sześciu biegach:

1. Tomasz Jurczak MUKN Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 440 pkt.

2. Patryk Sitek UMKS Marklowice - 425 pkt

2. Kamil Bugiel UMKS Marklowice - 425 pkt

4. Marek Skatuła UMKS Marklowice - 395 pkt.

5. Karol Mosiądz MULKS Tomaszów Lubelski - 222 pkt

6. Mateusz Mitko UMKS Marklowice - 220 pkt

klasyfikacja generalna juniorek C po sześciu biegach:

1. Małgorzata Żółkiewska MULKS Tomaszów Lubelski - 600 pkt

2. Urszula Łętocha SKS Osieczany - 460 pkt

3. Sylwia Molitor UMKS Marklowice - 340 pkt

4. Katarzyna Sikora MULKS Tomaszów Lubelski - 287 pkt

5. Ewelina Pleskacz MULKS Tomaszów Lubelski - 247 pkt

6. Anna Kalina MUNK Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 226 pkt

klasyfikacja generalna juniorów D po sześciu biegach:

1. Mateusz Hałasa MULKS Tomaszów Lubelski - 580 pkt

2. Kamil Smoła UKS Hańczowa - 396 pkt

3. Maciej Łętocha SKS Osieczany - 350 pkt

4. Daniel Chmielowski MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 250 pkt

5. Andrzej Zawada MKS Istebna - 249 pkt

6. Filip Kroemer UMKS Marklowice - 236 pkt

klasyfikacja generalna juniorek D po sześciu biegach:

1. Dorota Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka - 560 pkt

2. Katarzyna Stokfisz MULKS Tomaszów Lubelski - 500 pkt

3. Kamila Sobień UMKS Marklowice - 277 pkt

4. Agata Warło UMKS Marklowice - 265 pkt

5. Karolina Stolarczyk KS Wierchy Rabka Zdrój - 230 pkt

6. Anna Bielecka UKS Rawa Siedlce - 218 pkt

klasyfikacja generalna juniorów E po sześciu biegach:

1. Szymon Sikora MULKS Tomaszów Lubelski - 580 pkt

2. Mateusz Haratyk NKS Trójwieś Beskidzka - 385 pkt

3. Krzysztof Zieliński UKS Hańczowa - 365 pkt

4. Arkadiusz Koszyk UKS Hańczowa - 350 pkt

5. Krystian Kuruc UKS Hańczowa - 280 pkt

6. Michałek Mikołaj NKS Trójwieś Beskidzka - 229 pkt

klasyfikacja generalna juniorek E po sześciu biegach:

1. Izabela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 485 pkt

2. Mariola Batko SKS Osieczany - 394 pkt

3. Alicja Grzybowska UMKS Marklowice - 352 pkt

4. Karolina Sendecka MULKS Tomaszów Lubelski - 237 pkt

5. Martyna Czepczor NKS Trójwieś Beskidzka - 219 pkt

6. Weronika Marczak UKS Rawa Siedlce - 208 pkt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje