Reklama

Reklama

PŚ w skokach: Kofler najlepszy na treningach, Polacy daleko

Austriak Andreas Kofler był najlepszy w obydwu seriach treningowych przed piątkowymi kwalifikacjami do turnieju Pucharu Świata w skokach narciarskich, który odbędzie się w sobotę i niedzielę w japońskim Sapporo. Najlepszy z Polaków był Piotr Żyła - 14.miejsce.

W drugiej serii treningowej Żyła zajął jednak już 20. pozycję (121,5 m, a w pierwszej 125 m.). Na drugim treningu najlepiej z ekipy "Biało-czerwonych" zaprezentował się natomiast Maciej Kot, któremu skok na odległość 122 m pozwolił na zajęcie 15. lokaty.

Gorsze skoki oddał Kamil Stoch, który był 25. i 26. Z kolei Krzysztof Miętus 51. i 24., a Stefan Hula 49. i 48.

Bezkonkurencyjny na treningach Kofler oddał skoki na odległość 127,5 m i 135 m. Początek kwalifikacji zaplanowano na godz. 8.45.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy