Reklama

Reklama

Pojedynek narciarskich mistrzów w ... Las Vegas

Zwycięzca Pucharu Świata w punktacji generalnej Norweg Petter Northug i trzeci Szwed Marcus Hellner zmierzą się w pojedynku na nartach z rolkami, w sprincie dookoła jednego z kasyn w Las Vegas. Po zakończeniu biegu zasiądą do stołu pokerowego.

Organizatorem pojedynku, który odbędzie się podczas pokerowych mistrzostw świata w dniach 4-5 lipca w Las Vegas jest jeden ze sponsorów Northuga, norweski magazyn dla mężczyzn "Vi Menn".

"Mój sponsor wykupił mi już miejsce przy jednym ze stołów. Miejsce obok zarezerwował dla Marcusa. Przed rozpoczęciem imprezy odbędziemy pojedynek narciarski na rolkach, który zostanie nagrany i wyemitowany w norweskiej telewizji" - powiedział Northug.

"Obaj będziemy w tym czasie mieli wakacje przed rozpoczęciem przygotowań do następnego sezonu, więc okazja do zabawy będzie idealna" - dodał.

Reklama

"Mistrzem świata w pokera raczej nie zostanę, lecz zamierzam wygrać z Hellnerem w Las Vegas, jak również w następnym sezonie. Zwłaszcza że narciarskie mistrzostwa świata odbędą się w Oslo, na moim terenie. To mój największy konkurent i jego zdjęcie zawsze wieszam na lustrze nad umywalką, aby jak najczęściej patrzeć mu w oczy" - powiedział Northug.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje