Reklama

Reklama

Maciuszek: Trypolski jest niewinny!

- Jestem pewna, że doktor Trypolski nie ma nic wspólnego z dopingiem Kornelii Marek - stwierdza w rozmowie z dziennikarką RMF FM Paulina Maciuszek, zdobywczyni trzech medali w narciarskich mistrzostwach Polski w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach. Narciarka przed południem stanie przed komisją dyscyplinarną Polskiego Związku Narciarskiego.

To wszystko jest niepotrzebne, Kola robi wielką aferę, nie powinna nas do tego mieszać, zachowuje się niepoważnie - uważa Paulina Maciuszek. Jej zdaniem Witalij Trypolski nie ma z tym nic wspólnego. To poważny człowiek, jest tak ostrożny, że nawet nie poda polopiryny. (?) jestem pewna, że nie ma nic wspólnego z dopingiem - podkreśla Paulina Maciuszek. Mam nadzieję, że prawda wyjdzie na jaw. Ale na razie nic nie chcę mówić.

Reklama

Przed komisją dyscyplinarną Polskiego Związku Narciarskiego stanął Witalij Trypolski, w tej chwili główny podejrzany o zaaplikowanie Kornelii Marek podczas igrzysk w Vancouver niedozwolonej substancji EPO.

Komisja spotka się także z Sylwią Jaśkowiec, zawodnikami Maciejem KreczmeremJanuszem Krężelokiem, serwismenem Andrzejem Michałkiem, doktorem Stanisławem Michałkiem oraz przedstawicielem Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej (prawdopodobnie będzie nim doktor Jarosław Krzywański).

Niewykluczone, że już dziś komisja dyscyplinarna PZN-u zakończy prace nad raportem na temat niedozwolonego dopingu Kornelii Marek.

POSŁUCHAJ WYWIADU Z PAULINĄ MACIUSZEK DLA RMF:

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Dziś przełom w sprawie dopingu Marek?

Dowiedz się więcej na temat: RMF | Vancouver | Doktor | Paulina Maciuszek | niewinny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje