Reklama

Reklama

Justyna Kowalczyk świętuje na swój sposób. Widoki zapierają dech w piersiach

Polska mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich wciąż pozostaje aktywna pomimo zakończenia profesjonalnej kariery sportowej. Justyna Kowalczyk Narodowe Święto Niepodległości również postanowiła spędzić na sportowo.

Justyna Kowalczyk zakończyła już profesjonalne uprawianie sportu, co nie oznacza, że całkowicie porzuciła aktywność. Najbardziej utytułowana polska biegaczka narciarska niemal każdego dnia trenuje, dzieląc się relacjami z różnych miejsc ze swoimi fanami.

W środę nad Wisłą przypada Narodowe Święto Niepodległości. Kowalczyk wraz ze swoim mężem postanowiła skoro świt wybrać się w góry. Oczywiście biegiem.

"Przepiękny poranek. Tak świętujemy. Mój mąż ma zawsze super pomysły" - napisała w mediach społecznościowych Kowalczyk.

Reklama

Trzeba przyznać, że panorama górska o świcie prezentuje się naprawdę przepięknie.

AB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama