Reklama

Reklama

Justyna Kowalczyk nadal wytrenowana tak, jak u szczytu kariery

Przy Justynie Kowalczyk wciąż łatwo wpaść w ogromne kompleksy, choć nasza najlepsza w historii biegaczka narciarska zakończyła wyczynową karierę rok temu, rozstając się ze startami w Pucharze Świata. 36-letnia "Królowa nart" właśnie opublikowała zdjęcie, które robi piorunujące wrażenie.

"Nie nazywajcie mnie już zawodniczką" - mówiła do dziennikarzy Kowalczyk w lutym tego roku, po wspólnym starcie z Moniką Skinder na MŚ w Seefeld w sprincie drużynowym. Po ubiegłorocznych igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu dwukrotna mistrzyni olimpijska i multimedalistka największych imprez na świecie zrezygnowała ze startów w Pucharze Świata i została asystentką głównego trenera w kobiecej kadrze, u boku swojego dotychczasowego szkoleniowca Aleksandra Wierietielnego.

Pod koniec kwietnia ogłoszono, że Wierietielny i Kowalczyk będą kontynuować pracę w duecie z kadrą, dzięki czemu nasza była wybitna sportsmenka coraz bardziej realizuje się na niwie szkoleniowej.

Reklama

Odmłodzonej kadrze polskich biegaczek Kowalczyk może zaimponować nie tylko dorobkiem i ogromną wiedzą, ale także nieustannie świetną kondycją i znakomitym wytrenowaniem. Doskonałym dowodem jest najnowsze zdjęcie, opublikowane przez mistrzynię z Kasiny Wielkiej na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Uchwycona w kadrze Kowalczyk, podczas treningu na jej ulubionych nartorolkach, prezentuje wprost genialną sylwetkę. Wypracowany niemal każdy mięsień robi ogromne wrażenie. - Do tego zostałam stworzona - napisała z nieskrywanym uśmiechem legendarna narciarka, a pod wiadomością posypały się komentarze z wyrazami uznania i gratulacjami.

Art

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy