Reklama

Reklama

Justyna Kowalczyk jak rasowa modelka! Fani w szoku

Przez długie lata była widywana najczęściej w zimowej odsłonie, ciepło ubrana od stóp do głów. Dopiero teraz, na finiszu kariery, 35-letnia Justyna Kowalczyk z gracją pokazuje fanom coraz więcej ze swojego kobiecego oblicza, pełnego seksapilu. Nasza najlepsza biegaczka narciarska w historii błyszczy na salonach pełnym blaskiem.

Dwukrotna mistrzyni olimpijska i multimedalistka wszystkich najważniejszych imprez na świecie, ostatnio zrobiła furorę na gali jednego ze sponsorów. Skromna, ale bardzo elegancka sukienka przed kolano, podkreślała wszystkie atuty w figurze Kowalczyk, a szyku sportsmence z Kasiny Wielkiej dodawały ekstrawagancko zdobione szpilki.

Reklama

Całość doskonale korespondowała z hollywoodzkim uśmiechem Kowalczyk i jej salonową fryzurą.

"Dbają nie tylko o moich Mukoludkow i finanse, ale i o to bym do końca nie zdziczała" - napisała Kowalczyk na Twitterze, pod adresem sponsora gali.

Wśród zachwyconych kibiców pojawiły się opinie, by sportsmenka, która niedawno ogłosiła, że zapewne definitywnie zakończyła karierę na szczeblu startów w Pucharze Świata i igrzysk olimpijskich, rozpoczęła karierę na wybiegu.

"Koleżanko, kończysz z nartami i karierę modelki zaczynasz" - napisał jeden z użytkowników Twittera. Nasza "królowa nart" odpowiedziała ze znanym sobie dystansem do siebie: "Za stara jestem".

Art

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Kowalczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama