Reklama

Reklama

60. TCS: Simon Ammann wycofał się z rywalizacji

Czterokrotny mistrz olimpijski Szwajcar Simon Ammann wycofał się z 60. Turnieju Czterech Skoczni. Ostatni konkurs odbędzie się w piątek w Bischofshofen.

"Nie jestem w formie, a skoki mnie bawią, jeśli wygrywam. Nie ma sensu, bym dalej brał w tym udział" - skomentował swoją decyzję.

30-letni Ammann, który jeszcze w karierze nie wygrał Turnieju Czterech Skoczni, zajął w środę w Innsbrucku 16. miejsce. Szwajcar spakował się i wyruszył w drogę do domu. Na pytanie dziennikarzy, czy zamierza zakończyć karierę sportową, uśmiechnął się i powiedział: "Możecie dalej na ten temat spekulować".

Po trzech konkursach prowadzi Austriak Gregor Schlierenzauer przed rodakami Andreasem Koflerem i Thomasem Morgensternem. Najlepszy z Polaków Kamil Stoch jest dziewiąty.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL