Ukraińcy wygrali World Team Challenge
Reprezentanci Ukrainy Oksana Chwostienko i Andrij Deryziemlia wygrali w niemieckim Gelsenkirchen międzynarodowe zawody biathlonistów World Team Challenge uzyskując czas 1:05.16.

Drugie miejsce w siódmej edycji imprezy przypadło Niemce Martinie Beck i Austriakowi Christophowi Summannowi, którzy stracili do triumfatorów 14,6 s. Na trzecim miejscu, zawody, przeprowadzone na stadionie piłkarskim Veltins-Arena, ukończyli ubiegłoroczni zwycięzcy rosyjscy biathloniści Jekatierina Juriewa i Dimitrij Jaroszenko.
Nagrodą dla najlepszej pary było 24 tysiące euro. Rywalizację dziesięciu par w 18 rundach, każda liczyła 1264 m, obserwowało 51 tysięcy widzów. Na nagrody przeznaczono 116 tysięcy euro.







