Reklama

Reklama

Krystyna Guzik wygrała ranking Polskiego Związku Biathlonu

Polski Związek Biathlonu przygotował ranking za sezon 2015/2016. Najlepsza okazała się Krystyna Guzik, która jako jedyna z "Biało-czerwonych" stawała na podium zawodów Pucharu Świata.

Do rankingu liczy się tylko jeden najwyżej punktowany start w sezonie. Bardzo udane dla Krystyny Guzik były zawody za oceanem. W kanadyjskim Canmore 32-letnia zawodniczka zajęła drugie miejsce w sprincie.

Krystyna Guzik w klasyfikacji generalnej PŚ uplasowała się na 10. lokacie. Jest pierwszą Polką w historii, która zakończyła sezon na tak wysokiej lokacie.

Na podium rankingu PZBiath znalazły się Magdalena Gwizdoń i Monika Hojnisz. Ubiegłoroczna zwyciężczyni rankingu - Weronika Nowakowska - tym razem zajęła czwarte miejsce.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy