Reklama

Reklama

Anna Mąka z życiowym wynikiem w PŚ w biathlonie

Reprezentantka Polski podczas piątkowej rywalizacji w ramach Pucharu Świata w biathlonie zajęła 12. miejsce. Ten wynik jest najlepszym rezultatem Anny Mąki w dotychczasowej karierze.

Z dobrej strony w biathlonowym Pucharze Świata w Anterselvie pokazała się w piątek Anna Mąka. Reprezentantka Polski w biegu indywidualnym na 15 kilometrów uplasowała się na 12. pozycji.

Wynik 29-latki jest najlepszym w jej dotychczasowej karierze.

Anna Mąka z życiowym sukcesem

Do tej pory Mąka mogła pochwalić się 26. miejscem, które wywalczyła przed rokiem również w Anterselvie. Wówczas zdobyła swoje pierwsze pucharowe punkty.

Polka teraz myślami jest już blisko igrzysk olimpijskich w Pekinie. Z pewnością ten wynik doda jej skrzydeł przed najważniejszą imprezą sportową w jej karierze.

Reklama

Dzięki dzisiejszemu wynikowi, w niedzielę Mąka wystąpi w biegu masowym. 

Czytaj też: Będzie dodatkowy konkurs Pucharu Świata! Jest komunikat

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy