Reklama

Reklama

Gwiazda FC Barcelony na wylocie z klubu. Wymowne słowa Xaviego

Ousmane Dembele wciąż nie podjął decyzji ws. swojej przyszłości. Władze FC Barcelony zaczynają tracić cierpliwość. Xavi podczas dzisiejszej konferencji prasowej przyznał, że piłkarz może odejść z klubu już w zimowym okienku transferowym.

Obecna umowa Ousmane Dembele z FC Barceloną wygasa już latem przyszłego roku. "Duma Katalonii" od miesięcy pracuje nad tym, by zatrzymać zawodnika na dłużej.

W FC Barcelonie zaczynają tracić cierpliwość wobec Dembele

Problemem są jednak żądania finansowe Francuza. Skrzydłowy chciałby inkasować 40 mln euro za rok gry. To warunki, które są nie do przyjęcia dla włodarzy klubu. 

CZYTAJ TAKŻE: AGENT GWIAZDY IDZIE NA WOJNĘ Z FC BARCELONA. WYTOCZYŁ CIĘŻKIE DZIAŁA

Impas w rozmowach trwa i coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że Dembele pożegna się z "Blaugraną" jeszcze w tym miesiącu. Wątpliwości w tej sprawie nie pozostawił Xavi. Szkoleniowiec wypowiedział się na ten temat podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Reklama

Dembele odejdzie z FC Barcelony? Xavi zabrał głos

- Dla mnie zaskakujące jest to, że Dembele powiedział mi, że chce zostać i przedłużyć umowę. Za to jego agent w tym samym czasie twierdzi coś zupełnie innego. Ousmane powinien trochę więcej pomyśleć o drużynie i klubie - rozpoczął szkoleniowiec.

- Albo Dembele przedłuży umowę, albo trzeba będzie znaleźć mu nowy klub w styczniu. Musimy bronić interesu FC Barcelony. Jeśli nie przedłuży umowy to znajdziemy rozwiązanie. Nie możemy dłużej - zakończył.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL