Reklama

Reklama

Moje TOP 3 modnych i eleganckich piłkarzy i trenerów

Jak co tydzień Paulina Czarnota-Bojarska zaprasza użytkowników Interii na swój cykl "Ekstraklasa". Tym razem znana reporterka poruszyła temat najlepiej ubranych piłkarzy oraz trenerów Ekstraklasy.


Reklama

- Zaczynam od trenerów, bo tu było troszeczkę łatwiej. Chociaż ich styl na przestrzeni lat też ewoluował. Trenerzy wiedzieli, że trzeba się coraz lepiej prezentować i ich wizerunek jest bardzo ważny. Nauczyli się, że praca z piłkarzami i nad taktyką to jedno, ale ich wizerunek też jest istotny - zaczyna swój felieton Paulina Czarnota-Bojarska.

Następnie reporterka Polsatu przedstawiła początek swojego prywatnego rankingu. Na jego czele znalazł się trener Lechii Gdańsk. - Numer jeden to Piotr Stokowiec. Jego styl jest taki minimalistyczny, bardzo elegancki. Myślę, że wzoruje się na Pepie Guardioli. Dla mnie Pep Guardiola, jeśli chodzi o styl ubioru przy ławce, to absolutnie numer jeden na świecie. Jemu może być trochę łatwiej, bo jego żona jest projektantką mody - oceniła Czarnota-Bojarska.

- To styl niby-prosty, minimalistyczny, proste sweterki, koszule, ale to rzeczywiście bardzo fajnie wygląda. Jeśli chodzi o taktykę pozasportową, to też Wam zdradzę, że gdy godzinę przed meczem nagrywamy wywiady przedmeczowe, to Piotr Stokowiec stoi w sportowym dresie, a później na sam mecz zakłada coś eleganckiego. Nie boi się bawić się modą. Nie boi się być oryginalnie ubrany, pamiętamy choćby jego słynną kraciastą marynarkę. Zresztą została ona potem przekazana na cele charytatywne - ciekawie opowiada prezenterka.

Kolejne miejsce na liście nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. 

- Numer dwa to Adam Nawałka. Pewnie bardziej jeszcze za czasy reprezentacyjne, bo reprezentował nas bardzo elegancko. Na pewno był jednym z najlepiej ubranych trenerów na świecie. Wiemy, że trener Nawałka zawsze bardzo dużo pracował, jeśli chodzi o rozwiązania taktyczne, pracę z drużyną, ale też ubiór był dopracowany w każdym szczególe. Domyślam się, że były to wysokiej jakości ubrania - oceniła Czarnota-Bojarska.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Felietonistka Interii zauważyła także zmianę, jaka zaszła w stylu Adama Nawałki od czasu prowadzenia Górnika Zabrze. Przytoczyła też ciekawą anegdotę.

- A wracając do czasów Górnika Zabrze, powstał taki słynny ubiór "nawałka". Czym on jest? To oczywiście bezrękawnik - opowiedziała.

Kto zajął trzecie miejsce w rankingu trenerów, a także - jak przedstawia się TOP 3 najlepiej ubranych piłkarzy? Przekonaj się, odsłuchując felieton w formie wideo!

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Czarnota-Bojarska | Ekstraklasa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama