Reklama

Reklama

Kosta Runjaić jest drugim najdłużej pracującym trenerem w Ekstraklasie

Paulina Czarnota-Bojarska w swoim wideoblogu „Ekstraklasa” skupiła się na drużynie Pogoni. Przybliżyła też sylwetkę Michała Kucharczyka, który w ostatnim meczu zdobył piękną bramkę. Zadała mu też ciekawe pytanie.

W ostatniej akcji meczu z Zagłębiem Lubin Kucharczyk popisał się pięknym uderzeniem z dystansu i zapewnił Pogoni Szczecin zwycięstwo. Drużyna Kosty Runjaicia zimę w PKO Ekstraklasie spędzi na podium.

Reklama

Na piękne trafienie "Kuchego" zwróciła uwagę Paulina Czarnota-Bojarska. Przyznała, że ten gol sprawił dużo radości nie tylko samemu piłkarzowi, ale też jego kolegom. Był to swego rodzaju prezent pod choinkę dla całej Pogoni.

- To był chyba najpiękniejszy gol w jego karierze i taki, który przyniósł sporo radości nie tylko jemu, ale też jego kolegom z drużyny. Obrazkiem, który najlepiej zapamiętałam z ostatniej kolejki, jest wybuch radości po golu i reakcja kolegów, którzy przeszkadzali Michałowi, gdy udzielał wywiadu - powiedziała Czarnota-Bojarska w cotygodniowym wideoblogu na Interii "Ekstraklasa".

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Dziennikarka Polsatu zwróciła też uwagę, że Pogoń jest bardzo rozsądnie budowanym klubem. Kosta Runjaić ma pełne zaufanie i może się skupić tylko na spokojnym prowadzeniu zespołu.

- Tam jest międzynarodowa szatnia, którą od trzech lat zarządza Kosta Runjaić. Dziś jest drugim najdłużej pracującym trenerem w Ekstraklasie. W Szczecinie jest długofalowy projekt budowy zespołu. Nowy stadion też rośnie w oczach - przyznała.

Paulina Czarnota-Bojarska zadała też nietypowe pytanie Michałowi Kucharczykowi. Jakie? O tym przekonasz się oglądając załączony na górze wideoblog "Ekstraklasa".

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Kosta Runjaić | Michał Kucharczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama