Reklama

Reklama

Kosta Runjaić jest drugim najdłużej pracującym trenerem w Ekstraklasie

Paulina Czarnota-Bojarska w swoim wideoblogu „Ekstraklasa” skupiła się na drużynie Pogoni. Przybliżyła też sylwetkę Michała Kucharczyka, który w ostatnim meczu zdobył piękną bramkę. Zadała mu też ciekawe pytanie.

W ostatniej akcji meczu z Zagłębiem Lubin Kucharczyk popisał się pięknym uderzeniem z dystansu i zapewnił Pogoni Szczecin zwycięstwo. Drużyna Kosty Runjaicia zimę w PKO Ekstraklasie spędzi na podium.

Na piękne trafienie "Kuchego" zwróciła uwagę Paulina Czarnota-Bojarska. Przyznała, że ten gol sprawił dużo radości nie tylko samemu piłkarzowi, ale też jego kolegom. Był to swego rodzaju prezent pod choinkę dla całej Pogoni.

- To był chyba najpiękniejszy gol w jego karierze i taki, który przyniósł sporo radości nie tylko jemu, ale też jego kolegom z drużyny. Obrazkiem, który najlepiej zapamiętałam z ostatniej kolejki, jest wybuch radości po golu i reakcja kolegów, którzy przeszkadzali Michałowi, gdy udzielał wywiadu - powiedziała Czarnota-Bojarska w cotygodniowym wideoblogu na Interii "Ekstraklasa".

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Dziennikarka Polsatu zwróciła też uwagę, że Pogoń jest bardzo rozsądnie budowanym klubem. Kosta Runjaić ma pełne zaufanie i może się skupić tylko na spokojnym prowadzeniu zespołu.

- Tam jest międzynarodowa szatnia, którą od trzech lat zarządza Kosta Runjaić. Dziś jest drugim najdłużej pracującym trenerem w Ekstraklasie. W Szczecinie jest długofalowy projekt budowy zespołu. Nowy stadion też rośnie w oczach - przyznała.

Paulina Czarnota-Bojarska zadała też nietypowe pytanie Michałowi Kucharczykowi. Jakie? O tym przekonasz się oglądając załączony na górze wideoblog "Ekstraklasa".

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje