Reklama

Reklama

Jakub Kamiński, czyli zmiana pokoleniowa

- Z ostatniej kolejki Ekstraklasy zapamiętałam coś co obrazuje wymianę pokoleń - mówi Paulina Czarnota-Bojarska w cotygodniowym wideoblogu na Interii "Ekstraklasa". Zwraca uwagę na zachowanie piłkarza Lecha Jakuba Kamińskiego po meczu z krakowską Wisłą.

- Podszedł do starszego kolegi, utytułowanego Jakuba Błaszczykowskiego i poprosił go o koszulkę. Wiem, że ta prośba została spełniona. Kuba Błaszczykowski podarował mu swoją koszulkę i myślę, że dziś zajmuje ona specjalne miejsce w domu Jakuba Kamińskiego. Sam Jakub Kamiński nie krył tego, że to właśnie na między innymi na Jakubie Błaszczykowskim się wzorował, wzoruje i ma w dalszym ciągu okazję rywalizować z nim na boiskach Ekstraklasy - powiedziała dziennikarka, która dalej rozwija ten wątek w swoim wideoblogu.

Reklama

- Jakub Kamiński już od początku swoich występów w Ekstraklasie imponował dojrzałością i posiada wszystko, żeby być naprawdę klasowym piłkarzem: ciąg na bramkę, zachłanność, drybling - wymienia Czarnota-Bojarska atuty młodego piłkarza, zastanawiając się, czy niedługo Kamiński nie będzie jednym z głównych wyborów selekcjonera kadry Jerzego Brzęczka.

Znana dziennikarka zastanawia się także, jak długo transfer Jakuba Modera do Anglii za 11 milionów euro będzie najdroższym z polskiej Ekstraklasy. Także w tym wątku wraca do Jakuba Kamińskiego. - Myślę, że to będzie ten chłopak, którzy przebije Jakuba Modera i to tak wcale za niedługo. Z całego serca życzę mu, żeby szedł tą drogą Jakuba Błaszczykowskiego, tego swojego idola, piłkarza, którego koszulkę udało mu się zdobyć - dodała Czarnota-Bojarska.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

O Jakubie Kamińskim i zmianie pokoleniowej w naszej piłce znacznie więcej w załączonym na górze wideoblogu "Ekstraklasa".

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

 Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment.

Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Czarnota-Bojarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje