Liga austriacka - 27. kolejka 1. ligi: SC Wiener Neustadt - Kapfenberger SV 0-0

17 maja na Hama Trucks Arena odbył się pojedynek 27. kolejki austriackiej 1. ligi pomiędzy drużynami Wiener Neustadt i Kapfenberger. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 500 widzów.

27. kolejka Austria - 1. liga
2019-05-17 19:10 | Stadion: Hama Trucks Arena | Widzów: 550 | Arbiter: D. Muckenhammer
SC Wiener Neustadt
Kapfenberger SV
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między jedenastkami jest bardzo bogata. Na 28 starć drużyna Wiener Neustadt wygrała 16 razy i zanotowała osiem porażek oraz cztery remisy.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 11. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Alberta Pradę z Wiener Neustadt, a w 25. minucie Lukasa Skrivanka z drużyny przeciwnej.

Jedyną kartkę w drugiej połowie obejrzał Daniel Racic z Kapfenberger. Była to 49. minuta spotkania. W 72. minucie Lukas Skrivanek został zmieniony przez Sebastiana Feyrera.

A kibice Wiener Neustadt nie mogli już doczekać się wprowadzenia Michaela Cheukouę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy i ma na koncie trzy zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Mario Stefel. Niedługo później trener Kapfenberger postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 88. minucie na plac gry wszedł Levan Eloshvili, a murawę opuścił Matthias Puschl.

Lukas Skrivanek25′ 72′
11′ Alberto Prada Vega
David Sencar
84′ Mario Stefel
Nico Weinberger
84′ Michael Cheukoua
Levan Eloshvili88′
Mateo Panadić
Leke Krasniqi

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gospodarzy otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie dokonała jednej zmiany. Natomiast jedenastka Kapfenberger w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.