Reklama

Reklama

Melbourne Victory Football Club - Western United Football Club 1-4 (1-1). Liga -

W meczu Isuzu UTE A-League, który rozegrany został 21 maja, jedenastka Melbourne Victory przegrała z Westernem United FC 1-4 (1-1). Pojedynek odbył się na Melbourne Rectangular Stadium.

W  meczu  Isuzu UTE A-League, który rozegrany został 21 maja, jedenastka Melbourne Victory przegrała  z Westernem United FC  1-4 (1-1). Pojedynek odbył się na Melbourne Rectangular Stadium.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 spotkań drużyna Melbourne Victory wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu piłkarze Westernu United FC nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 18. minucie na listę strzelców wpisał się Aleksandar Prijovic. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Connor Pain.

Zespół Melbourne Victory nie zraził się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 37. minucie bramkę wyrównującą zdobył Jake Brimmer.

Reklama

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 49. minucie Aleksandar Prijovic ponownie pokonał bramkarza zmieniając wynik na 1-2. Asystę przy golu zanotował Dylan Wenzel-Halls.

Niedługo później trener Westernu United FC postanowił wzmocnić linię pomocy i w 65. minucie zastąpił zmęczonego Jerry'ego Skotadisa. Na boisko wszedł Steven Lustica, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy kartkę obejrzał Joshua Risdon z jedenastki Westernu United FC. W 72. minucie za Marca Rojasa wszedł Chris Ikonomidis.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Westernu United FC w 78. minucie spotkania, gdy Lachlan Wales zdobył trzecią bramkę. Przy zdobyciu bramki asystę zaliczył Aleksandar Prijovic.

W 81. minucie arbiter ukarał kartką Neila Kilkenny'ego, piłkarza Westernu United FC.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu atmosfera była rozgrzana. W doliczonym czasie gry zmusił do kapitulacji bramkarza Dylan Wenzel-Halls.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-4.

Sędzia nie ukarał zawodników Melbourne Victory żadną kartką, natomiast piłkarzom Westernu United FC przyznał dwie żółte.

Jedenastka Melbourne Victory w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast drużyna Westernu United FC w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL