Reklama

Reklama

Zapisz swoje dziecko do Legii – już od 3 roku życia!

Skorzystaj z szansy zapisania swojego dziecka do największego projektu piłkarskiego w Polsce organizowanego dla dziewczynek i chłopców w wieku 3 - 14 lat i podaruj mu niezapomniane sportowe wrażenia. W ponad 100 lokalizacjach w Polsce w treningach weźmie udział ponad 4 000 dzieci!

W kwietniu 2014 roku przy Łazienkowskiej wystartował projekt Legia Soccer Schools, oferujący treningi dla dzieci w wieku 3-7 lat. Obecnie Legia prowadzi zajęcia w 9 ośrodkach w Warszawie i ponad 80 w całej Polsce, rozszerzając program zajęć o Szkoły Piłkarskie, Szkoły Techniki oraz Szkoły Bramkarzy, a sezonowo także o Obozy Piłkarskie. We wszystkich lokalizacjach na co dzień trenuje niemal 4 500 dzieci.

W całym projekcie Legia Soccer Schools stawiamy na pełną dostępność. Dzieci mogą łączyć zajęcia Szkół Techniki w Legii z zajęciami w innym klubie. Nie zabraniamy tego, bo zależy nam na tym, aby dzieci rozwijały się w różnych obszarach. W Szkołach Techniki i Bramkarzy jest około 50 procent dzieci z zewnątrz. Umiejętności nabyte podczas zajęć raz w tygodniu u nas, wykorzystują w klubach, w których trenują na co dzień. Bardzo się z tego cieszymy, bo takie było nasze założenie. W Szkołach Techniki nie wydajemy stroju, które dziecko ma założyć na zajęcia. Dzieci trenujące w innych klubach posiadają sprzęt i bez problemu mogą w nim ćwiczyć u nas, aby się doszkalać.

Reklama

PODSTAWOWE ZAŁOŻENIA PROJEKTU:

Kształtowanie prawidłowych nawyków ruchowych i żywieniowych.
Rozwijanie umiejętności zgodnie z indywidualnymi możliwościami.
Rozładowanie napięć psychicznych, skierowanie energii w stronę aktywności fizycznej.
Ukierunkowanie na aktywną formę spędzania czasu wolnego.
Kształtowanie świadomości wpływu sportu na własne zdrowie.
Promowanie zdrowego stylu życia.
Budowanie dobrych relacji z rówieśnikami.
Wychowywanie dzieci poprzez sport.
Kształtowanie postawy Fair Play.
Kreowanie przyjaznej, rodzinnej atmosfery.
Budowanie "Wielkiej Rodziny Legii Warszawa".
Wychowywanie przyszłych  zawodników, trenerów, kibiców.

Celem ogólnopolskiego programu "Legia Soccer Schools" jest zabawa poprzez sport oraz edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci i młodzieży poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o trening piłkarski na najwyższym możliwym poziomie poprzez budowanie sieci szkółek piłkarskich w całej Polsce.

Mapa z zaznaczonymi ośrodkami:

LSS to nie tylko zajęcia w ciągu roku, ale i obozy

W wakacje realizowaliśmy 10 turnusów. Przy Łazienkowskiej prowadzony jest on w dwóch modelach - "dochodzeniowym", kiedy dziecko jest przywożone rano i odbierane wieczorem, jak i takim, kiedy przyjeżdża do Warszawy i ma przez nas zapewnione noclegi w hotelu oraz pełne wyżywienie. Organizujemy też obozy poza granicami Warszawy - przykładowo w Ustroniu i Nadrzeczu. W planach mamy wprowadzenie nowych modeli obozów, które będziemy coraz mocniej indywidualizować. W 2017 roku odbył się pierwszy tego typu wyjazd, który miał charakter indywidualnych zajęć - były tam tylko zajęcia ze Szkoły Techniki oraz Szkoły Bramkarzy. Mamy sporą bazę dzieci od 3 do 6 roku życia, które jak wiadomo same nie pojadą na obóz, więc szukamy dla nich przestrzeni w wyjazdach wakacyjnych, na które udadzą się razem z rodzicami. Dzieci odbywałyby w ciągu dnia trening przedszkoli, a dla rodziców będziemy mieli w tym czasie inne zajęcia sportowe. To kolejna możliwość dalszego rozwoju. Obecnie przyjeżdża do nas około 1000 dzieci w ciągu roku na obozy i wzrost zainteresowania widzimy cały czas.


Legia Soccer Schools zaprasza na treningi piłkarskie w poniższych programach szkoleniowych:

Przedszkola piłkarskie - dzieci w wieku 3-7 lat. Więcej o projekcie
Szkoły piłkarskie - dzieci w wieku 6-10 lat. Więcej o projekcie
Szkoły techniki - dzieci w wieku 6-14 lat. Więcej o projekcie
Szkoła bramkarzy - dzieci w wieku 8-14 lat. Więcej o projekcie
Szkoła motoryki - dzieci w wieku 6-14 lat. Więcej o projekcie 

Zapisy trwają! Zapraszamy.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje