Trenuj z domu. Co zyskasz dzięki yes2move.com?

W pracy spędzasz 8 godzin głównie w pozycji siedzącej, a do biura dojeżdżasz samochodem lub komunikacją miejską – również przez większość czasu siedząc? Zawodowe obowiązki pochłaniają cię do tego stopnia, że nie zawsze masz czas na to, by przygotować zdrowe, odpowiednio zbilansowane posiłki o wartości energetycznej dopasowanej do twoich potrzeb oraz trybu życia? Sprawdź, jak możesz to zmienić.

Co gorsza, praca męczy cię do tego stopnia, że po powrocie do domu nie masz ochoty na aktywność fizyczną. Teoretycznie energii nie powinno ci brakować, ale nieodpowiednia dieta i psychiczne zmęczenie sprawiają, że nie masz nawet pomysłu na to, jak powinieneś się poruszać. Efektem jest nie tylko coraz gorsze samopoczucie, ale też spadek kondycji i coraz wyższe wyniki - niestety tylko na wadze. Jak znaleźć wyjście z tej sytuacji? Pomoże w tym platforma yes2move.com.

yes2move.com. Łatwe i bezpieczne odchudzanie w domowym zaciszu

yes2move.com to internetowa platforma oferująca treningi wideo w formie do odtwarzania w trybie 24/7 oraz transmisje na żywo, które odbywają się od poniedziałku do piątku. Możliwość ćwiczenia w domowym zaciszu lub innym, dowolnie wybranym miejscu, to świetne rozwiązanie z wielu powodów. Docenią je zarówno zabiegani, niemający czasu na wizytę na siłowni klienci, jak i ci, którzy odczuwają dyskomfort ćwicząc z innymi. Dzięki yes2move.com treningi możesz odbywać nawet, kiedy siłownie są zamknięte - jak miało to miejsce niedawno, podczas lockdownu.

Na tym jednak oferta platformy wcale się nie kończy. Jej użytkownicy mogą również liczyć na stworzenie dedykowanego programu ćwiczeń dobranych w ten sposób, by łatwo im było osiągnąć zamierzony cel. Mogą też wybrać  spersonalizowany plan dietetyczny, dzięki któremu zredukują tkankę tłuszczową lub zaczną zdrowo budować tkankę mięśniową. 

W yes2move.com dostępnych jest ponad 500 filmów treningowych, różniących się między sobą poziomem trudności, zaawansowaniem oraz rodzajem realizowanego celu. Platformę możesz testować przez pierwsze 14 dni za 1 zł , a następnie zadecydować, czy chcesz dalej zostać z trenerami i wspólnie realizować wyznaczone przez siebie cele. Dodatkowo otrzymasz bon o wartości 50 zł na zakupy w sklep.yes2move.com, gdzie znajdziesz produkty dla aktywnych - suplementy diety, witaminy i odżywki. By dołączyć do yes2move.com, wejdź na https://yes2move.com/login.

yes2move.com. Zestaw ćwiczeń od grupy profesjonalnych trenerów

Za warstwę merytoryczną yes2move.com odpowiadają profesjonalni trenerzy, będący prawdziwymi pasjonatami fitnessu. Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, opracowali dla ciebie różnorodne treningi. Każdy z nich jest w stu procentach bezpieczny i stworzony z myślą o jak najszybszym osiągnięciu zamierzonych celów. Z sylwetkami trenerów yes2move.com możesz zapoznać się na stronie https://yes2move.com/trenerzy.

yes2move.com. Sklep z produktami dla aktywnych osób

yes2move.com to nie tylko platforma treningowa online, ale też sklep, w którym kupisz wszystkie artykuły niezbędne do tego, by osiągać jak najlepsze wyniki. Znajdziesz tam szeroki wybór suplementów i odżywek, które świetnie uzupełnią dietę i dostarczą pracującemu na wysokich obrotach organizmowi niezbędnych składników odżywczych. W osobnej kategorii możesz ponadto kupić preparaty witaminowe pomagające kształtować odporność i uniknąć wykluczających na jakiś czas z treningów chorób. Zakupy w sklepie yes2move.com to poza tym szansa na nabycie profesjonalnych akcesoriów treningowych, takich jak maty, piłki czy dyski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Strona główna INTERIA.PL