Masz hobby? Podziel się nim i inspiruj innych!

Dzięki narzędziom komunikacji i ich funkcjom społecznościowym przyzwyczailiśmy się już do tego, że dzielimy się wieloma aktywnościami z naszego życia. Czasem przybiera to formę popularnego „selfie”, a innym razem na przykład stworzonej galerii zdjęć lub nagrania z wakacji. Niezależnie jednak od formy, dzielić się warto. Dlaczego? Podpowiadamy poniżej.

Gdyby nie to, że wielu z nas dzieli się na przykład swoimi dokonaniami sportowymi, wakacyjnymi podróżami albo informacjami o miejscach, które odwiedzamy, nie mielibyśmy tylu inspiracji! A przecież to dzięki temu, że ktoś potrafi nas czymś zaciekawić, często budzi się i nasza pasja.

Dzieje się tak na przykład teraz, gdy tysiące osób bierze udział w różnego typu maratonach, z miłości do...biegania. Moda na zakładanie sportowych butów i bieganie po parkach wzięła się od grupy pasjonatów, którzy zachęcali do biegania kolejnych. A dziś mówi się już nawet o tym, że bieganie staje się naszym kolejnym sportem narodowym.

Dzielenie się i jednoczesne uwiecznianie telefonem lub kamerą swoich pasji stanowi również niezwykłą pamiątkę, do której możemy zaglądać po latach. Zazwyczaj łza się w oku kręci, gdy oglądamy filmiki z nagraniami naszych młodzieńczych dokonań z jazdy na deskorolce, albo pierwsze odważne wyprawy górskim rowerem czy quadem. To wszystko sprawia, że na samą myśl o tym rośnie nam adrenalina i chęć do działania!

Abyśmy jeszcze odważniej dzielili się swoimi pasjami i dokonaniami, serwis Chomikuj.pl przygotował konkurs "Podziel się swoją pasją", dzięki któremu możemy prezentować swoje talenty. Wszyscy chętni mogą zgłaszać swoją twórczość aż w trzech kategoriach: "Wideo", "Muzyka" i "Literatura". W pierwszej może to być właśnie kawałek naszej sportowej aktywności - takiej codziennej lub ekstremalnej. W kategorii "Muzyka" serwis zachęca do dzielenia się swoimi talentami muzycznymi, a w kategorii "Literatura" - umiejętnością kreowania słów.

Nagrody, które otrzymają laureaci konkursu "Podziel się swoją pasją", na pewno każdemu przypadną do gustu. Również pasjonatom sportowych dokonań. Dla nich do wygrania jest kamera Go Pro, dzięki której będą mogli uwieczniać najbardziej ekstremalne sportowe dokonania!

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 15 listopada 2014 roku. Szczegóły znajdują się pod poniższym linkiem: http://chomikuj.pl/konkurs_2014/info

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Strona główna INTERIA.PL