Cała Polska dziękuje Reprezentacji Polski. Podziękuj i ty!

Kiedy w pierwszym meczu eliminacji do Euro 2016 polscy piłkarze wyszli na murawę, nikt nie spodziewał się emocji, jakie stały się udziałem milionów Polaków. Po każdym meczu całe rodziny cieszyły się i wiwatowały, dorośli mężczyźni płakali, a dzieci wychodziły przed dom i kłóciły się o to, które z nich ma być Błaszczykowskim, a które Pazdanem. Za te wspaniałe przeżycia, naszej reprezentacji należą się szczere, serdeczne podziękowania.

Zaczęło się od pierwszego meczu fazy grupowej. Po spotkaniu z Irlandią Północną nie ulegało wątpliwości, że Polacy są w świetnej formie i mają duże szanse na wyjście z grupy. Kiedy nie ulegli Niemcom, wszyscy uwierzyli, że wyjście z grupy jest możliwe. I rzeczywiście - polska drużyna nie zawiodła pokładanych w niej nadziei.

W meczu 1/8 finału Polska walczyła do samego końca, pokonując Szwajcarię w rzutach karnych. W ćwierćfinale było czego się obawiać. Los zetknął nas z Portugalią, w której pierwsze skrzypce grał CR7. Ale kiedy Robert Lewandowski w 2 minucie meczu strzelił pierwszego gola, stało się jasne, że Polacy godnie podejmują wyzwanie. Niestety, pół godziny później Portugalia wyrównała. Sprawa stanęła na ostrzu noża.  Na szczęście defensywa Polaków i niezwykłe parady Łukasza Fabiańskiego pozwoliły utrzymać remis do ostatniego gwizdka. O rozstrzygnięciu miały zadecydować rzuty karne. Los się od nas odwrócił. Po pechowym strzale - znakomicie grającego w całym turnieju - Kuby Błaszczykowskiego, polały się łzy zawodników i kibiców. Mimo smutku porażki Polacy zeszli z boiska z podniesionymi głowami. Nie mieli czego się wstydzić. Dali nam powód do dumy i na 2 tygodnie zjednoczyli wszystkich kibiców.

Ale podziękowania za ten ogrom pozytywnych emocji należą się nie tylko zawodnikom, którzy dali z siebie wszystko, ale także kadrze trenerskiej pod wodzą Adama Nawałki. To właśnie ci niewidoczni bohaterowie drugiego planu swą ciężką i konsekwentną pracą stworzyli warunki do osiągnięcia tego sukcesu.

Wiele lat treningów, meczów sparingowych i towarzyskich, tworzenia i modyfikowania strategii dla dwóch tygodni emocji? Czy warto było? Każdy, kto śledził poczynania polskiej reprezentacji podczas Euro 2016, bez wahania odpowie "TAK!".

Dlatego Oficjalny Partner Reprezentacji Polski - MODECOM - podjął inicjatywę jedynej i niespotykanej dotychczas akcji podziękowań.

Na oficjalnej stronie projektu, pod adresem www.dziekujemy.eu, MODECOM zachęca Polaków do przesyłania zdjęć, które staną się częścią mozaiki, układającej się w grupowe zdjęcie Reprezentacji Polski wraz z podziękowaniami. Na koniec akcji organizator przygotował niespodziankę.

Każde zdjęcie przesłane w ramach akcji zostanie uwiecznione w tej mozaice na cześć polskiej reprezentacji.  Ponadto autorzy najciekawszych zdjęć będą mogli wygrać bilety na mecze Reprezentacji Polski w eliminacjach do Mundialu 2018 w Rosji.

Śpieszcie się! Termin zgłaszania zdjęć mija 15.08.2016 o godzinie 23:59.

WEŹ UDZIAŁ JUŻ TERAZ >>

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Strona główna INTERIA.PL