Bukmacher zbroi się w innowacje przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej

Futbolowe Mistrzostwa Europy to dla bukmacherów na całym świecie czas walki o nowych klientów, którzy uaktywniają się na najważniejsze sportowe imprezy. Nie inaczej jest wśród legalnych firm w Polsce, które tradycyjnie zaproponują fanom nowe promocje i akcje reklamowe. Bukmacher Superbet początek 2021 roku poświęcił na wprowadzanie innowacji, udoskonaleń i ułatwień. Czy ta odważna strategia opłaci się bardziej firmie czy graczom? Dużo zależy od wyników na boisku.

Nie jest tajemnicą, że firmy bukmacherskie zyskują, kiedy w popularnych wydarzeniach sportowych pojawia się wiele niespodzianek. Podobnie jest w wypadku meczów Reprezentacji Polski, gdy w kibicach budzi się lokalny patriotyzm i bez względu na wszystko obstawiają jej wygraną, a optymizm ten weryfikuje boisko. Dzieje się tak, ponieważ zdecydowana większość graczy ma tendencje do obstawiania faworytów i drużyn z którymi czują emocjonalną więź. I oczywiście nie ma w tym nic złego, bo grę u bukmachera powinno traktować się z dystansem, a nie jak sposób na zarabianie pieniędzy.

Podczas poprzednich Mistrzostw Europy kibicom którzy typowali wygrane Reprezentacji Polski humory dopisywały po zwycięstwach nad Irlandią i Ukrainą. W ogólnym rozrachunku pięć lata temu zadowoleni jednak powinni być także bukmacherzy. Kibice pamiętają przecież doskonale niespodziewane dotarcie Walii aż do półfinału, pożegnanie Hiszpanii w 1/8 finału, odpadnięcie Anglii po meczu z Islandią, czy wreszcie końcowy triumf Portugalii w starciu z faworyzowaną Francją.

Bukmacherzy tradycyjnie podczas Euro 2020 (lub jak niektórzy wolą Euro 2021) będą prześcigać się w walce na wysokie kursy, wygrane, czy kreatywne formy reklamy, które skierowane są głównie do świadomych i stałych bywalców punktów przyjmowania zakładów i stron bukmacherskich. Przykładowo zakłady bukmacherskie Superbet oferują rozwiązania dedykowane kibicom rzadziej obstawiającym zakłady lub stawiających u bukmachera pierwsze kroki. Wśród propozycji firmy znajdziemy rozwiązanie, które bez wnoszenia stawki, bez kursów bukmacherskich i potencjalnych wygranych pozwala wziąć udział w podziale puli nagród, która już wkrótce wyniesie tygodniowo 50 000 złotych.

Superbet stawia także na budowanie społeczności kibiców w swojej aplikacji mobilnej. Dzięki SuperSocial można kopiować kupony innych kibiców, czy wejść w dyskusje na temat proponowanych przez użytkowników typów. A wśród nich są także ambasadorzy firmy z Jerzym Dudkiem na czele. Firma została nagrodzona w tegorocznych Nagrodach Bukmacherskich
w kategorii "Innowacja Roku".

Walka o reprezentacyjny prymat w europejskiej piłce zacznie się już 11 czerwca od meczu Turcja - Włochy. Reprezentacja zacznie rywalizację trzy dni później od meczu ze Słowacją. Według analityków szanse na zwycięstwo Polaków w tym meczu to ponad 50%. Poprzednio ME zaczęliśmy od zwycięstwa i udało się wyjść z grupy ku zadowoleniu zarówno kibiców, jak i bukmacherów.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA


Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne