Liga argentyńska - 16. kolejka Primera Division: Talleres - Union Santa Fe 0-0

W spotkaniu 16. kolejki argentyńskiej Primera Division, które rozegrane zostało 7 grudnia, zespół Talleres zremisował z Unionem Santa Fe 0-0. Pojedynek odbył się na Estadio Mario Alberto Kempes w Ciudadzie de Kordobie.

16. kolejka Argentyna - Primera Division
2019-12-07 23:40 | Stadion: Estadio Mario Alberto Kempes | Arbiter: N. Arasa
CA Talleres de Córdoba
CA Unión de Santa Fe
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 23 mecze drużyna Unionu Santa Fe wygrała 10 razy i zanotowała siedem porażek oraz sześć remisów.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał José Mauriemu z drużyny gospodarzy. Była to 34. minuta spotkania.

W 58. minucie kartkę otrzymał Jonathan Menéndez z Talleres. W 69. minucie Nelson Acevedo zastąpił Óscara Méndeza.

W tej samej minucie w jedenastce Unionu Santa Fe doszło do zmiany. Franco Godoy wszedł za Federica Mila. Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Damiánowi Martínezowi, piłkarzowi gości. Chwilę później trener Talleres postanowił wzmocnić linię napadu i w 76. minucie zastąpił zmęczonego Jonathana Menéndeza. Na boisko wszedł Diego Valoyes, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Talleres: Facundowi Medinie w 80. i Diego Valoyesowi w 82. minucie. Chwilę później trener Unionu Santa Fe postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 86. minucie na plac gry wszedł Franco Troyansky, a murawę opuścił Ezequiel Bonifacio.

Sebastián Emanuel Moyano
82′ Leonardo Godoy
Brian Rolando Blasi
Juan Cruz Komar
Ezequiel Augusto Bonifacio Moreno86′
80′ Facundo Axel Medina
Jonathan Pablo Bottinelli
Adrián Andrés Cubas
Yeimar Pastor Gómez Andrade
Enzo Hernán Díaz
Damián Alberto Martínez71′
34′ 83′ José Mauri
Federico Emanuel Milo69′
Nahuel Lautaro Bustos
Nelson Fernando Acevedo69′
Franco Rodrigo Fragapane
Jalil Juan José Elías
58′ 76′ Jonathan Diego Menéndez
Braian Gabriel Álvarez
82′ Nahuel Tenaglia
Milessi Franco Lionel Godoy69′
Juan Ignacio Méndez
Óscar Javier Méndez Albornoz69′
83′ Martín Ismael Payero
Juan Ignacio Martín Nardoni
Tomás Pochettino
Lucas Emanuel Ríos
76′ 82′ Diego Luis Valoyes Ruíz
Franco Troyansky86′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu cztery żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.