Liga argentyńska - 15. kolejka Primera Division: Aldosivi - Independiente Avellaneda 0-0

W pojedynku 15. kolejki argentyńskiej Primera Division, który rozegrany został 2 grudnia, drużyna Aldosivi zremisowała z Independiente Avellaneda 0-0. Mecz odbył się na Estadio José María Minella w Mar del Plata.

15. kolejka Argentyna - Primera Division
2019-12-02 01:45 | Stadion: Estadio José María Minella | Arbiter: F. Echenique
CA Aldosivi
CA Independiente Avellaneda
0
0

Drużyna Aldosivi przed meczem zajmowała 24. miejsce w tabeli, zatem musiała zdobywać punkty, żeby wyrwać się ze strefy spadkowej.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Od 19. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy i dwie drużynie przeciwnej.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Independiente Avellaneda: Alanowi Franco w 46. i Nicolásowi Domingowi w 56. minucie. Drugą połowę zespół Aldosivi rozpoczął w zmienionym składzie, za Leonela Galeana wszedł Nicolás Bazzana.

W 60. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Gastón Gil osłabiając drużynę gospodarzy. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w drugiej minucie doliczonego czasu. W 61. minucie za Dominga Blanca wszedł Sebastián Palacios. W 66. minucie Alan Franco został zmieniony przez Juana Sáncheza, co miało wzmocnić drużynę Independiente Avellaneda. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Francisca Grahla na Leandra Maciela.

Po chwili trener Aldosivi postanowił bronić wyniku. W 72. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Sebastiána Rincóna wszedł Fernando Evangelista, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie Aldosivi utrzymać remis. A trener Independiente Avellaneda wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Cristiana Cháveza. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Pablo Pérez.

Fabricio Bustos Sein
46′ Leonel Ezequiel Galeano
Jorge Nicolás Figal39′
Marcos David Miers
Alan Javier Franco46′ 66′
19′ Lucas Villalba
Gaston Silva
Facundo Daniel Bertoglio
Domingo Felipe Blanco61′
27′ Federico Gino Acevedo Fagúndez
Nicolás Mario Domingo56′
45′ 60′ Gastón Ignacio Gil Romero
Pablo Javier Pérez80′
70′ Francisco Guillermo Grahl
Silvio Ezequiel Romero
72′ Sebastián Rincón Lucumí
Martín Nicolás Benítez36′
Federico Oscar Andrada
Cecilio Andrés Domínguez Ruiz
Walter Fabián Assmann
Milton David Álvarez
46′ Nicolás Bazzana
Alexander Nahuel Barboza Ullúa
72′ Fernando Evangelista Iglesias
Juan Manuel Sánchez Miño66′
70′ Leandro Isaac Maciel