Liga argentyńska - 1. kolejka Primera Division: Colon de Santa Fe - Juventud Catolica 0-1 (0-1)

W pojedynku 1. kolejki argentyńskiej Primera Division, który rozegrany został 27 lipca, drużyna Colon de Santa Fe przegrała z Juventudem Catolica 0-1 (0-1).

1. kolejka Argentyna - Primera Division
2019-07-27 18:15 | Stadion: Estadio Brigadier General Estanislao López | Arbiter: S. Trucco
Colón de Santa Fe
CA Patronato de la Juventud Católica
0
1
C. Chimino 34'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Drużyna Colon de Santa Fe wygrała dwa razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko raz.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. Wysiłki podejmowane przez drużynę Juventudu Catolica w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 34. minucie bramkę zdobył Christian Chimino.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Juventudu Catolica.

W 55. minucie żółtą kartkę otrzymał Lautaro Comas z Juventudu Catolica. W 56. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Lautaro Comas osłabiając drużynę Juventudu Catolica. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w 55. minucie.

W 59. minucie Fernando Zuqui zastąpił Maura Da Luza. Między 60. a 83. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Colon de Santa Fe i jedną drużynie przeciwnej. W drugiej połowie nie padły bramki.

Walter Saúl Andrade
83′ Gonzalo Daniel Escobar
Gabriel Carlos Compagnucci79′
59′ Fernando Zuqui
Damián Oscar Lemos
77′ Nicolás Leguizamón
Cristian Alberto Tarragona85′
60′ 66′ Tomás Alejandro Chancalay
José Barreto85′
59′ Mauro Andrés Da Luz Regalado
Santiago Briñone
66′ Wilson David Morelo López
Faustino Dettler79′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach.

Drużyna Colon de Santa Fe w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.