Sutton United FC - Barrow AFC 1-0 (1-0). Liga angielska - 19. kolejka League Two

27 listopada na VBS Community Stadium odbył się mecz 19. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Suttonu United FC i Barrow AFC. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Suttonu United FC 1-0. Na stadionie stawiło się 2 678 widzów.

19. kolejka Anglia - League Two
2021-11-27 16:00 | Stadion: VBS Community Stadium | Widzów: 2678 | Arbiter: Brett Huxtable
Sutton United FC
Barrow AFC
1
0
D. Ajiboye 16'

Zespół Barrow AFC przed meczem zajmował 19. miejsce w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niego na wagę złota.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 13. minucie kartkę otrzymał Ben Goodliffe z Suttonu United FC.

Jedyną bramkę meczu zdobył David Ajiboye dla jedenastki Suttonu United FC. Bramka padła w tej samej minucie. W 45. minucie sędzia pokazał kartkę Joshui Kayowi, piłkarzowi Barrow AFC.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Suttonu United FC.

Drugą połowę drużyna Barrow AFC rozpoczęła w zmienionym składzie, za Jordana Stevensa wszedł Remeao Hutton. W 51. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Omara Bugiela z Suttonu United FC, a w 74. minucie Olivera Banksa z drużyny przeciwnej.

W tej samej minucie trener Suttonu United FC postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 74. minucie zastąpił zmęczonego Omara Bugiela. Na boisko wszedł Richard Bennett, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. Na 12 minut przed zakończeniem pojedynku w jedenastce Suttonu United FC doszło do zmiany. Donovan Wilson wszedł za Isaaca Olaofe'a. W 82. minucie kartkę obejrzał Kenny Davis z zespołu gospodarzy.

W tej samej minucie Joshua Gordon został zastąpiony przez Marka Ellisa. W samej końcówce starcia arbiter ukarał kartką Deana Bouzanisa, zawodnika gospodarzy. W drugiej połowie nie padły gole.

Barrow AFC
89′ Dean Anthony Bouzanis
Paul David Farman
Jonathan Patrick Barden
James Oliver Jones
13′ Ben Goodliffe
Joseph Nicholas Grayson
Louis Tyler John
Matthew James Platt
Robert Steven Milsom
Oliver Ian Banks74′
 16′ David Ibukun Ajiboye
Joshua Gordon82′
Craig Leon Eastmond
Jordan Stevens46′
82′ Kenny Davis
Robbie Gotts
William George James Randall-Hurren
Joshua William Kay45′
78′ Isaac Olaofe
Thomas White
51′ 74′ Omar Khalid Chaaban Bugiel
Offrande Jolynold Serge Zanzala
Bradley House
Joshua Mark Lillis
Ben Wyatt
Festus Arthur
74′ Richard Bennett
Mark Ian Ellis82′
Craig Dundas
Remeao Andrew Hutton46′
Ricky Samuel Korboa
Michael David Jones
78′ Donovan Junior Wilson
Jason James Taylor

Jeśli drużyna Barrow AFC nie wykorzystała 15 rzutów rożnych w spotkaniu to nie mogła liczyć na zwycięstwo.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Suttonu United FC, natomiast w drugiej trzy. Zawodnicy gości dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dostali tyle samo.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Drużyna Barrow AFC w drugiej połowie również wymieniła dwóch zawodników.