Stevenage FC - Harrogate Town FC 1-0 (0-0). Liga angielska - 34. kolejka League Two

W starciu 34. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 6 marca, drużyna Stevenage FC zwyciężyła z Harrogate Town 1-0 (0-0). Pojedynek odbył się na The Lamex Stadium.

E. List 52'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Jedyną bramkę meczu zdobył Elliott List dla jedenastki Stevenage FC. Bramka padła w tej samej minucie. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego siódme trafienie w sezonie.

Niedługo później trener Harrogate Town postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 63. minucie zastąpił zmęczonego Lloyda Kerry'ego. Na boisko wszedł Josh Falkingham, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 69. minucie kartkę dostał Ben Coker, zawodnik Stevenage FC. Na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy w zespole Stevenage FC doszło do zmiany. Luke Norris wszedł za Danny'ego Newtona.

W 72. minucie za Marka Becka wszedł Josh March. W tej samej minucie trener Stevenage FC postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Romain Vincelot, a murawę opuścił Chris Lines. W 87. minucie w jedenastce Stevenage FC doszło do zmiany. Jack Aitchison wszedł za Elliotta Lista.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Stevenage FC: Romainowi Vincelotowi w 88. i Elliotowi Osborne'owi w 90. minucie.

Warren Matthew Burrell
69′ Ben Coker
Daniel Jones
Scott Cuthbert
Simon Power
90′ Elliot Osborne
George Thomson
Tom Pett
Lloyd Kerry63′
72′ Chris Lines
Joshua McPake
 52′ 87′ Elliott List
Jack Muldoon
70′ Danny Newton
Mark Beck72′
William Johnson
Melvin Minter
Remeao Hutton
Edward Francis
72′ 88′ Romain Vincelot
Josh Falkingham63′
87′ Jack Aitchison
Jake Lawlor
70′ Luke Norris 'Hacker'
Josh March72′
Arthur Read
Aaron Martin
Mathew Stevens

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter nie ukarał piłkarzy Harrogate Town żadną kartką, natomiast zawodnikom gospodarzy pokazał trzy żółte.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Harrogate Town w drugiej połowie dokonał dwóch zmian.