Stevenage FC - Colchester United FC 0-0. Liga angielska - 26. kolejka League Two

W spotkaniu 26. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 26 stycznia, zespół Stevenage FC zremisował z Colchesterem Utd 0-0. Pojedynek odbył się na The Lamex Stadium.

26. kolejka Anglia - League Two
2021-01-26 20:00 | Stadion: The Lamex Stadium | Arbiter: Paul Howard
Stevenage FC
Colchester United FC
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć meczów jedenastka Stevenage FC wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo aż pięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 14. a 41. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Colchestera Utd i jedną drużynie przeciwnej.

Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Romain Vincelot z zespołu gospodarzy. Była to 67. minuta pojedynku. Kibice Colchestera Utd nie mogli już doczekać się wprowadzenia Michaela Foliviego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy dziewięć razy i ma na koncie aż trzy zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Kwame Poku.

Trener Stevenage FC postanowił zagrać agresywniej. W 72. minucie zmienił pomocnika Elliotta Lista i na pole gry wprowadził napastnika Tyrone'a Marsha. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. W 76. minucie za Jevaniego Browna wszedł Aramide Oteh.

Cohen Conrad Bramall
88′ Charlie Leslie Carter
Noah Christopher Chilvers
67′ 87′ Romain Vincelot
Courtney Fitzroy Senior
72′ Elliott Ricardo Wignal List
Callum Kyle Harriott
14′ Arthur James Read
Ben Edward Stevenson
Luke Michael Norris 'Hacker'
Kwame Afriyie Adubofour Poku72′
78′ Mathew Antony Stevens
Omar Kolawole Olufemi Sowunmi
87′ Jack Justin Smith
Junior Tchamadeu
88′ Elliot James Osborne
Marley Marshall Miranda
72′ Tyrone Kallum Marsh
Michael Kwaku Folivi72′
78′ Daniel James Newton
Aramide Oteh76′

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Zespół Stevenage FC w drugiej połowie dokonał czterech zmian. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.