Puchar Ligi: Peterborough United FC - Cheltenham Town FC 0-1 (0-0)

5 września na Weston Homes Stadium odbył się mecz rozgrywek o angielskiego Puchar Ligi pomiędzy drużynami Peterborough United a Cheltenham Town. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Cheltenham Town 1-0, który wywalczył awans.

L. Sercombe 59'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Jedenastka Peterborough United wygrała aż cztery razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko dwa.

Od pierwszych minut drużyna Cheltenham Town zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Peterborough United była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 26. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Conora Thomasa z Cheltenham Town, a w 38. minucie Nathana Thompsona z drużyny przeciwnej.

Jedynego gola meczu strzelił Liam Sercombe dla drużyny Cheltenham Town. Bramka padła w tej samej minucie. W 60. minucie za Joe Warda wszedł Idris Kanu.

Między 60. a 89. minutą, boisko opuścili zawodnicy Cheltenham Town: Lewis Freestone, Alfie May, Liam Sercombe, na ich miejsce weszli: William Boyle, Alex Addai, George Lloyd. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Reece'a Browna, Ryana Brooma zajęli: Ethan Hamilton, Flynn Clarke.