Puchar Ligi: Crawley Town FC - Norwich City 1-0 (1-0)

27 sierpnia na The People's Pension Stadium odbył się pojedynek rozgrywek o angielskiego Puchar Ligi pomiędzy drużynami Crawley Town a Norwich City. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Crawley Town 1-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 5,109 widzów.

Anglia - Puchar Ligi
2019-08-27 20:45 | Stadion: The People's Pension Stadium | Widzów: 5109 | Arbiter: J. Busby
Crawley Town FC
Norwich City
1
0
B. Lubala 17'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Norwich City (”Kanarki”) wygrał dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Crawley Town w 17. minucie spotkania, gdy Beryly Lubala strzelił pierwszego gola. Przy zdobyciu bramki asystował Nathan Ferguson.

W 23. minucie sędzia przyznał kartkę Panutche Camarze z Crawley Town. W 27. minucie Timm Klose został zmieniony przez Bena Godfreya. W 29. minucie kartką został ukarany Mario Vrančić, piłkarz gości.

W 34. minucie w zespole Crawley Town doszło do zmiany. Filipe Morais wszedł za Panutche Camarę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Crawley Town.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Crawley Town: Ngembie Luyambuli w 61. i Danniemu Bulmanowi w 85. minucie. Chwilę później trener Crawley Town postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w formację obronną i w 87. minucie zastąpił zmęczonego Davida Sesaya. Na boisko wszedł George Francomb, który miał za zadanie uspokoić grę w szeregach obronnych.

W 90. minucie kartkę dostał Reece Grego-Cox z zespołu gospodarzy. W drugiej połowie nie padły bramki.

Lubala
61′ Ngemba Michael Luyambula
Ralf Faehrmann
Tom Dallison
Sam Byram86′
87′ David Sesay
Philip Heise
Jordan Tunnicliffe
Timm Klose27′
85′ Dannie Bulman
Christoph Zimmermann55′
Josh Doherty
Ibrahim Amadou
Nathan Ferguson
Kenny McLean
23′ 34′ Panutche Amadu Pereira Camará
Patrick Roberts
Ollie Palmer
Mario Vrančić29′
90′ Reece Grego-Cox
Adam Uche Idah
 17′ Beryly Lubala
Dennis Srbeny
Glenn Morris
Tim Krul
87′ George Francomb
Maximillian James Aarons86′
Lewis Jack Young
Ben Godfrey27′
34′ Filipe Morais